נצפו לאחרונה

סחרחורת - איך להקל על סחרחורת בגיל המעבר?

https://go.gilhamaavar.co.il
לקבלת המתנה החדשה: המדריך "איך לעבור את גיל המעבר בשלום", לחצי על הקישור כאן למעלה.

סחרחורת בגיל המעבר זו עוד תופעה נפוצה למדי. הרבה נשים מתלוננות על התקפים של סחרחורת שתוקפים אותן בלי שום אזהרה. פתאום. זה יכול לקרות תוך כדי ישיבה, בעמידה, בהליכה ואפילו בשכיבה. הסחרחורת תוקפת פתאום, ומרגישים איך יוצאים מאיזון, מאבדים שיווי משקל ועוד רגע נופלים.
סחרחורת זה דבר מאוד מפחיד. שלא כמו גלי חום, הזעת יתר קושי להירדם או נדודי שינה, והתפרצויות כעס - שכולם תסמינים של גיל המעבר, הסחרחורת מאיימת עלינו כיוון שהיא גורמת לנו לאבד שליטה.
גוני אלמגור מסבירה למה נוצרים התקפים של סחרחורת בגיל המעבר. מה גורם לסחרחורת על פי ההתבוננות האנרגטית, ואיך אפשר להקל ולטפל בהתקף של סחרחורת ולמעשה להרגיע אותו עד שהוא נעלם.
בשיטת "דרך הסגולה" את מגלה איך בעזרת טיפול אנרגטי פשוט וקל - שגם את תוכלי לעשות עבור עצמך - אפשר להעביר את התקף הסחרחורת, וגם לגרום לכך שהתופעה לא תחזור על עצמה.עוז צור אודות סחרחורת וחוסר שיווי משקל
healthyliving.co.il/mid-life.phpאחת מן התופעות הבולטות ביותר של גיל המעבר הינה הפסקת מחזור הווסת. הדבר יתבטא בדימום מועט או הפסקה פתאומית; איבוד שיער; יובש וגינאלי; סחרחורות; טיניטוס; גלי חום;

תודה! אתה מוזמן לשתף את הסרטון עם חבריך!

לא אהבת את הסרטון הזה. תודה על שהבעת את דעתך!

מחפש מטפל בתחום? כנס לאינדקס מטפלים ויועצים מומלצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן