נצפו לאחרונה

לעורר את צ'אקרת העין השלישית - לנשים

לעורר את צ'אקרת העין השלישית לנשים: 5 דקות מתוך הרצועה. צלצול קערות קריסטל מרפאות עם קולות פיקניק באחו ומסרים חיובים לנשים. לעוד רצועות לרכישה והורדה: https://www.meditations.co.il/ יוצרת: רינת ידלין.

מה יש ברצועה? ניגון על קערות קריסטל כשברקע קולות מהטבע, ציוץ ציפורים, פרות גואות באחו ונהר מים מפכה, בשילוב הצהרות חיוביות יחודיות לכול צ'אקרה המוקלטות כמדיטציה פעילה, ושכבה נוספת של מסרים סאבלימינלים להתרגעות והעלאת התדר.

למאמר המלא:https://www.meditations.co.il/%D7%90%D7%99%D7%96%D7%95%D7%9F-%D7%A6%D7%90%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%A1%D7%90%D7%91%D7%9C%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%9C-%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%9D/

כיצד להאזין?
כדי להפיק את המיטב מכול אחת מהרצועות, שבי או שכבי במקום נוח ותדאגי שלא יפריעו לך למשך 35 דקות. רצוי שתפני לך זמן מוגדר, ועם את מתרגלת את המדיטציה על בסיס יומי, עדיף שזה יהיה בשעה קבועה פחות או יותר, כדי להרגיל את המוח. שימי את הקלטת ברקע ותקשיבי לצליל הקריסטל שמתלווה ברקע של כול צ'אקרה. הרצועות מתחילות בצ'אקרת הבסיס ומסתיימות בצ'אקרת הכתר ונמשכות 5 דקות לכול צ'אקרה. גם אם בחרת להאזין לקלטת עם הרצועות הסאבלימינליות, בתחילת כול צ'אקרה תשמעי את שם הצ'אקרה ותוכלי להעביר את המודעות שלך אליה. בתחילת כול מקטע, תשמעי פעמון קריסטל, וממנו תנועי עם הצליל כשאת חשה אותו בגופך, נע בעיגולים ומתפשט באזור של אותה הצ'אקרה בגוף. דמי את הצ'אקרות כספיראלה המפיצה אור בתוך גופך ואפשרי לאור לצאת מגופך מאותה הצ'אקרה ולהתפשט בחלל.

איזון צ'אקרות, פתיחת הצ'אקרות, רפואת תדרים, מוזיקה למדיטציה, לעורר את הצ'אקרות, קערות קריסטל, קערות טיבטיות, צ'אקרת העין השלישית, אינטואיציה, נשים, העצמה נשית.


תודה! אתה מוזמן לשתף את הסרטון עם חבריך!

לא אהבת את הסרטון הזה. תודה על שהבעת את דעתך!

נוסף לפני מאת vod-galit
264 צפיות
תגיות
העצמה, העצמה והגשמה אישית, העצמה נשית
מחפש מטפל בתחום? כנס לאינדקס מטפלים ויועצים מומלצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן