נצפו לאחרונה

הקטנה והרמת חזה -24.7

ד"ר דב קליין מתארח בתכנית "כל בוקר" עם ארנה דץ. והפעם בתכנית: ניתוח הקטנת חזה והרמה עם שתל.
מכל הניתוחים הפלסטיים, הקטנת חזה יוצרת את אחד השינויים המהירים בדימוי הגוף מיידית לאחר הניתוח.
נשים עם שדיים גדולים ונפולים, יכולות לסבול ממגוון בעיות הקשורות במשקל העודף של השדיים: משקל יתר, עומס על הגב, גירוי עורי מתחת השד, וסימני חריצים בכתפיים מהחזייה. ההפרעה החברתית -- אסתטית, וכן מגבלות פיזיות כמו ריצה וקפיצה אף הן מקשות על נשים עם חזה גדול וכבד.

בניתוח זה מורחקת רקמת עור, שומן ובלוטת השד, כך שהשדיים הופכים להיות קטנים, קלים ומורמים יותר ושטח הפטמה קטן. המטרה היא שדיים קטנים יותר ומעוצבים ביחס פרופורציוני למידות הגוף.
הקטנת שדיים איננו ניתוח פשוט, אולם ביצוע הניתוח על ידי רופא מומחה בכירורגיה פלסטית מקטין את רמת הסיכון.
לפני ביצוע הניתוח עליך להתייעץ עם הרופא באשר לגודל השד הרצוי לך אחרי הניתוח, כאשר יש להתחשב במגבלות אפשרות ההקטנה.

חשוב לדעת:

לא ניתן להקטין נפח שד גדול במיוחד לנפח שד קטן (או נפח שד גדול לנפח קטן מאוד). ההקטנה מתבצעת בהתאם למבנה השד ואספקת הדם הקיימת תוך שמירה על בריאות השד ובריאות המטופלת. כאשר מבצעים הקטנה יתר על המידה תיתכן פגיעה בכלי דם שעלולה להוביל לנמק בפיטמה ובעור.
לכן, המנתח יעשה כמיטב יכולתו להקטין למקסימום האפשרי (במידה ותרצי), אך דעי כי יתכן ותצטרכי ניתוח נוסף אם תרצי בנפח קטן יותר.

מטרת ניתוח הרמת חזה:

הרמת חזה הוא הליך רפואי שנועד להרים ולעצב מחדש שדיים נפולים. מקובל לחשוב שמידת זקיפותם של השדיים תלויה בגורמים חיצוניים (דוגמת לבישת חזייה), אבל האמת היא שלגורמים גנטיים יש השפעה מכרעת על דחיסות רקמת השומן והמידה בה העור העוטף את השדיים נמתח. יחד עם זאת, גורמים כגון הריון, הנקה, עלייה במשקל או הרזייה, משפיעים במשך השנים על נפילת השדיים ועלולים לגרום לדלדול ברקמת השד וברקמת השומן, ולהיווצרות עור שאינו מסוגל להתכווץ.
ההרמה של החזה משתנה לפי מספר קריטריונים כגון : גיל, הצורה והגודל של השדיים ומצב העור.
הרמת החזה לעולם תגרום לכך שהחזה יקטן, היות ולאחר הניתוח מידת רקמת השד הנותרת קטנה יותר. כדאי לדון עם המנתח בגודל של החזה לאחר הניתוח, ובמיקום האופטימלי של הפטמה והעטרה, משום שהן ימוקמו מעלה בהליך הניתוחי, ואמורות להיות פחות או יותר שוות ביחס לקפל שמתחת לשדיים.

תודה! אתה מוזמן לשתף את הסרטון עם חבריך!

לא אהבת את הסרטון הזה. תודה על שהבעת את דעתך!

נוסף לפני מאת vod-galit
54 צפיות
מחפש מטפל בתחום? כנס לאינדקס מטפלים ויועצים מומלצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן