נצפו לאחרונה

אימון לקריירה- איך לצאת מתקיעות ולמצוא לבד כיוון מקצועי חדש [איך לבחור מקצוע] [שינוי קריירה]

אימון לקריירה - לקבלת הקורס למציאת או בחירת מקצוע כנסו ל: https://helibrook.co.il/
קורס הכוונה מקצועית שילמד אתכם איך לבחור נכון כיוון מקצועי, איזה כיוון מקצועי מתאים לכם ואיך מוציאים את זה לפועל כבר בזמן הקרוב, כנסו ללינק.

אימון לקריירה - תקציר הפרק: פרק מספר 8 בתוכנית הוידאו "איך ומאיפה מתחילים שינוי מקצועי" - בפרק אנחנו מדברים על איך לצאת מתקיעות ולמצוא לבד כיוון מקצועי חדש. אימון לשינוי קריירה מציג 3 דרכים פשוטות: 1. התנסות (בהתנדבות או בתשלום),כלומר לא לקבל החלטות מקצועיות ממקום מחשבתי סטרילי אלא מהשטח, מהרגש, לצאת ולהתנסות בכיוונים שעולים לנו כאופציות לשינוי קריירה 2. תחקיר (לחפש ולחקור אנשים כדי לקבל מידע שיכול לקדם אותנו ולייצר עבורנו בהירות בבחירת מקצוע ובשינוי קריירה), 3. ספר לי עלי- לשאול את הסביבה הקרובה (משפחה, חברים) מה הם חושבים שמתאים לנו.
אימון לשינוי קריירה מסייע לנו להבין מה מתאים לנו מבחינה מקצועית (איזה מקצוע מתאים לי, מה ללמוד, במה לעסוק, מה הייעוד שלי בחיים וכו') ועוזר לקבל החלטות מקצועיות ששלמים איתן.

בערוץ אימון לקריירה ניתן למצוא את תוכנית הוידאו "איך ומאיפה מתחילים שינוי מקצועי" ניתן למצוא טיפים והדרכות מתוך אימון לקריירה - אנחנו מדברים על איך באמת מתחילים שינוי מקצועי, איך בוחרים את הכיוון המקצועי החדש שמתאים לנו, איך מתמודדים עם סביבה ביקורתית ולא תומכת, איך מייצרים את האנרגיות והמוטיבציה שדרושים לשינוי המקצועי, אני עונה על שאלות ששואלים אותי בתחום וחושפת את הסודות של הווינרים - אלו שהלכו אחרי התשוקה המקצועית שלהם והצליחו ובגדול :) אז יש למה לצפות :) נתראה בוידאו הבא !!!! אתם מוזמנים להשאיר תגובות מתחת לסרטון.

תודה! אתה מוזמן לשתף את הסרטון עם חבריך!

לא אהבת את הסרטון הזה. תודה על שהבעת את דעתך!

נוסף לפני מאת vod-galit
187 צפיות
מחפש מטפל בתחום? כנס לאינדקס מטפלים ויועצים מומלצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן