נצפו לאחרונה

קרניוסקראל אבחון ברמת השריר - הקשרים וטכניקות

כיווץ יתר של שרירי הפנים והגולגולת יכולים לגרום לדיספונקציה במערכת הקרניוסקראלית ולחסום את התנועה של מפרקי הגולגולת ועל ידי כך את כל המערכת הקרניוסקראל
אבחון זה נעשה במסגרת קורס היסודות ונלמדים בו האבחון של הגאלא אפונרוטיקה וההקשרים הרחוקים של שרירי הפנים דרך המערכת הפציאלית לשרירי : הטרפזיוס, דלטואיד, פקטורליס מיג'ור עובדה שמסבירה את הקשר האנטומי איך מתחים באזור הגולגולת יכולים לעזור לכאבי צוואר וכתף.

קרניוסקראל אינטגרטיבי הינה גישה יחודית לטיפול בקרניוסקראל.
קרניוסקראל אינטגרטיבי הינה גישה לטיפול אשר פותחה על ידי האוסטאופת אורן דותן, D.O. זוהי גישה המלמדת לחשוב כמו אוסטאופת ולטפל בקרניוסקראל.
הגישה כוללת שלושה שלבים: אבחון, טיפול, ובדיקה של יעילות הטיפול. זהו טיפול עדין, הלוקח בחשבון את כל מערכות הגוף והשפעתן זו על זו.
הגישה נלמדה על ידי רופאים, כירופרקטורים, אוסטאופתים, פיזיותרפיסטים, מעסים, ומטפלי מגע שונים ומאפשרת לטפל במגוון רחב של בעיות ביעילות יוצאת דופן.
לפרטים נוספים: www.ics-center.co.il


תודה! אתה מוזמן לשתף את הסרטון עם חבריך!

לא אהבת את הסרטון הזה. תודה על שהבעת את דעתך!

נוסף לפני מאת admin
299 צפיות
תגיות
קרניוסקראל, קרניו סקראל לתינוקות, קרניו סקראל באר שבע, קרניו סקראל פרדס חנה, קרניו סקראל לתינוקות המלצות, קרניו סקראל טיפול, קרניו סקראל ירושלים, קרניו סקראל ביו דינמי, קרניו סקראל אוטיזם, אוסטאופתיה קרניו סקראל, קרניו סקראל תל אביב, חלב אם קרניו סקראל, קרניו סקראל בהריון, קרניו סקראל בחיפה, קרניו סקראל בקריות, קרניו סקראל בשרון, קרניו סקראל בירושלים, קרניו סקראל הנקה, קרניו סקראל קרית טבעון, קרניו סקראל גזים, קרניו סקראל בדרום, קרניו סקראל חוות דעת, קרניו סקראל הוד השרון, קרניו סקראל מה זה, קרניו סקראל חדרה, קרניו סקראל טורטיקוליס, טיפול קרניו סקראל לתינוקות, טיפול קרניו סקראל מחיר, קרניו סקראל כאבי ראש, קרניו סקראל לתינוקות כללית, קרניו סקראל לתינוקות מכבי, קרניו סקראל לתינוקות ריפלוקס, קרניו סקראל למבוגרים, קרניו סקראל מטפלים בירושלים, קרניו סקראל מודיעין, מהו קרניו סקראל, ניצן רגב קרניו סקראל, קרניו סקראל פיברומיאלגיה, קרניו סקראל צפון, קורס קרניו סקראל, קרניו סקראל ריפלוקס, קרניו סקראל רעננה, קרניו סקראל שינה, שיטת קרניו סקראל, שיטת קרניו סקראל לתינוקות, קרניו סקראל תינוקות, קרניו סקראל תרפיה, קרניו סקראל תינוק
מחפש מטפל בתחום? כנס לאינדקס מטפלים ויועצים מומלצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן