נצפו לאחרונה

סרטן: שם כולל למגוון מחלות

יש הרואים במחלת הסרטן את האויב מספר אחת של האנושות בשל העובדה שהיא גובה קורבנות לא מעטים. רזון, איבוד שיער, אשפוזים והיעדרות ממושכת מעבודה בשל טיפולים, מאפיינים את חולי הסרטן וחושפים אום בפני שאר העולם. בעיני רוב הציבור מחלת הסרטן מעוררת חששות. כולנו מכירים את המינוח "סרטן", אך מעטים מאיתנו יודעים באמת מהי אותה מחלה או קבוצת מחלות תחת כותרת זו. כיצד נוצרת מחלת הסרטן? כיצד היא מאובחנת? כיצד היא מתבטאת? האם ניתן למנוע אותה או לטפל בה?
ד"ר עידו וולף, מומחה לאונקולוגיה, מנהל אונקולוגיה רפואית, המערך האונקולוגי, במרכז הרפואי סוראסקי תל-אביב (איכילוב) מסביר אודות המחלה ואודות מגמות חדשות של התמודדות עימה ואף מנפץ מספר מיתוסים הסובבים סביבה.

המרכז הרפואי סוראסקי תל-אביב (איכילוב): https://www.tasmc.org.il

קישורים מועילים:
האגודה לזכויות החולה בישראל: https://www.patients-rights.org
האגודה למלחמה בסרטן: https://www.cancer.org.il
* * *

מטרתו של סרטון זה, מקצועי ככל שיהיה, הינה לספק מידע בלבד. הוא אינו מתיימר לשמש תחליף לאבחנה, לייעוץ פרטני או לטיפול רפואי מאת איש מקצוע מוסמך. המידע בסרטון מעודכן נכון לתאריך העלאתו לאתר. בנוסף, הוא עשוי לכלול תרגומים לשפות שונות, אלו עלולים לכלול טעויות תרגום. אין להתעלם מייעוץ רפואי פרטני, או לדחות טיפול וייעוץ רפואי, על סמך מידע אשר נצפה, נקרא או נשמע בסרטון זה. הסתמכות על מידע זה הינה באחריותכם בלבד.

תודה! אתה מוזמן לשתף את הסרטון עם חבריך!

לא אהבת את הסרטון הזה. תודה על שהבעת את דעתך!

נוסף לפני מאת vod-galit
145 צפיות
מחפש מטפל בתחום? כנס לאינדקס מטפלים ויועצים מומלצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן