מהם ההבדלים בין קלפי טארוט לבין קלפי מודעות

קלפים באסטרלס https://www.astrelas.com/118803/%D7%A7%D7%9C%D7%A4%D7%99-%D7%98%D7%90%D7%A8%D7%95%D7%98-%D7%95%D7%9E%D7%95%D7%93%D7%A2%D7%95%D7%AA קלפי טארוט, טארוט
קלפי טארוט הם קלפים עם מבנה אחיד, הכולל 78 קלפים -- 22 קלפי הארקנה הגדולה ו 56 קלפי הארקנה הקטנה.
פירוש קלפי הטארוט הוא קבוע, כלומר לא משנה אם קלף מסוים מצויר בחפיסות קלפים השונות בצורה שונה, משמעותו תהיה אותה משמעות.
ישנם סוגים רבים של קלפי טארוט, כאשר השוני ביניהם הוא בסגנון הציורים ולא בפירוש הקלפים עצמם.
ההיסטוריה של קלפי טארוט היא ארוכה והתפתחותם החלה עוד במאה ה-14. מסיבה זו פירוש קלפי טארוט הוא תחום עשיר ביותר.
קלפי טארוט יתנו לכם מענה מדויק על שאלות הן מחיי היום יום והן על שאלות הקשורות לפיתוח המודעות והבנת התהליכים הפנימיים של האדם. מומלץ מאוד לרכוש ספר הדרכה כאשר לומדים לפתוח בקלפי טארוט, שכן ישנן שיטות רבות לפתוח בקלפים והמידע אותו יש ללמוד ולהפנים הוא עשיר ורב.
קלפי מודעות הם קבוצה מגוונת של קלפים שונים, אשר המשותף להם הוא שלרוב אין צורך ללמוד מערכת פרשנויות קבועה ומסודרת (בשונה מקלפי הטארוט). לרוב מדובר בקלפי מסרים, כלומר קלפים העונים לשאלתו של האדם לאחר שאילת שאלה כלשהי.השיטה היא פשוטה ביותר -- האדם שואל שאלה או מתמקד בבעיה המטרידה אותו, מערבב את הקלפים, ושולף מתוכם קלף אחד או מספר קלפים. ברוב קלפי המודעות התשובה תהיה כתובה על הקלף או בספר המלווה את הקלפים.
ישנם גם קלפי מודעות המשלבים ציורים מרהיבים עם משפטים הכתובים עליהם. המילים והציור יוצרים ביחד את המשמעותהמסר הכתוב על הקלף נועד לעורר אצל האדם מודעות או הבנה מסוימת בהקשר לשאלה אותה הוא שאל. ההבנה החדשה תעזור במציאת הפיתרון ובראייה צלולה יותר של המשך דרכו של האדם. מכאן שמה של קבוצה זו -- קלפי מודעות.

תודה! אתה מוזמן לשתף את הסרטון עם חבריך!

לא אהבת את הסרטון הזה. תודה על שהבעת את דעתך!

314 צפיות
מחפש מטפל בתחום? כנס לאינדקס מטפלים ויועצים מומלצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן