ההדרכה המקיפה לעידוד פוריות והשגת הריון במהרה | מיכל בן-ארי

קבלי במתנה את ההדרכה המקיפה שתנחה אותך שלב אחר שלב, בפיתוח התנאים האופטימליים לפוריות והשגת הריון, כדי שגם את תחבקי את תינוקך במהרה !

https://horim-noladim.co.il/be-a-mom-landing-page?ref=utube

חווה עיכוב בכניסה להריון ? מדברים איתך על טיפולי פוריות, הפריה חוץ גופית IVF, הזרעות ועוד ? את כמהה לתינוק ותוהה למה זה עדיין לא קרה ?
אם הגעת לכאן, ערוץ הורים נולדים עם מיכל בן-ארי, ואת מבקשת להגשים את החלום להיות אם, הגעת למקום הנכון...

הורים נולדים היא קליניקה ובית חם לנשים וזוגות המבקשים להרות באופן טבעי או בעזרת טיפולי פוריות. ליבת הפעילות ב"הורים נולדים" מתמקדת בליווי פרטני וקבוצתי במסגרת תכנית "ששת השלבים לחבוק את תינוקך". תכנית ייחודית שפותחה על ידי מיכל בן-ארי ושהוכיחה את עצמה כמובילה בהצלחה נשים רבות להריון ולידה גם, אחרי שנים של טיפולי פוריות.

החלום להיות אמא, הוא חלום מיוחד במינו, אנחנו מרגישות אותו בכל נים ונים בגופנו. הוא טומן בחובו התרגשות, צפייה, תקווה והבטחה גדולה לחיים חדשים וכשהוא מתממש המציאות אכן עולה על כל דמיון.

אבל, כשהחלום מתעכב מסיבות שונות; האכזבה, החשש, אי-הודאות והתסכול הם עצומים ומכלים יותר מכל חלום מנופץ אחר. יתכן שאת יודעת על מה אני מדברת ושכבר חווית את הטלטלה הריגשית, את ההתלבטויות והקונפליקטים הפנימיים, את ההתמודדות עם הכאב הפיזי והנפשי וכמובן את ההתמודדות עם הסביבה. והזמן עושה את שלו…

בדיוק בנקודה בחיים שבה את מוכנה לעשות הכל ועושה הכל ועדיין זה לא עובד. חשוב שתדעי:
את יכולה להשפיע על הסיכויים ועל התזמון שלך להרות וללדת ! הבחירה בידייך...

יתכן שאת שואלת את עצמך: כיצד ?

אם זו הכרות ראשונה לנו, יתכן שיתאים לך להתחיל בהדרכה הביתית שהכנתי עבורך ושאותה תקבלי ממני במתנה. ההדרכה הביתית מתיחסת למכלול התנאים שמשפיעים על הסיכויים שלך להרות. את מוזמנת לבחור כבר עכשיו מתוך שפע של רעיונות, כלים ועקרונות וליישם את אלו שמתאימים לך ביותר.

אך אם את מרגישה כבר בשלה ומוכנה ליותר ? הכנסי עכשיו לאתר והצטרפי לאחת מהתכניות העומדות לרשותך, כדי שגם את תממשי את החלום. ותיהיה אמא !

איתך לאורך כל הדרך
מאחלת לך שתיהיה קצרה ככל האפשר

ממני
מיכל בן-ארי
הורים נולדים

תודה! אתה מוזמן לשתף את הסרטון עם חבריך!

לא אהבת את הסרטון הזה. תודה על שהבעת את דעתך!

נוסף לפני מאת vod-galit
106 צפיות
תגיות
הריון, הריון ולידה, עידוד פוריות, השגת הריון במהרה
מחפש מטפל בתחום? כנס לאינדקס מטפלים ויועצים מומלצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן