נצפו לאחרונה

דיקור סיני לפוריות

בסרטון מסביר המומחה אופיר שגב פרימן לטיפולי פוריות טבעיים את ההשפעות של דיקור סיני לפוריות על גוף האישה ולאילו מצבים מתאים הטיפול הייחודי.
למידע נוסף על הטיפול לחצו כאן: https://www.drpriman.co.il/?CategoryID=435

המצבים העיקריים הם קושי בכניסה להריון, הפלות חוזרות, מצבים הפוגעים ביכולת פוריות כגון שחלות פוליציסטיות, ביוץ לא סדיר, אל ווסת, מחזור לא סדיר ומצבים אחרים המוגדרים כבעיות פוריות.

כמו כן, מסביר אופיר על שיטת האבחון הייחודית בה "שואלים" את גוף האישה באמצעות בדיקה של רפלקסים מיוחדים אילו מערכות הורמונליות ו/או מנטליות אינן מאוזנות ומונעות כניסה להריון או החזקה תקינה של הריון.

דיקור סיני לפוריות נחשב כיום כאחד מטיפולי הפריון הטבעיים האפקטיביים ביותר, התורם רבות למצבי אי פריון, אי פוריות בלתי מוסברת ומצבים נוספים של חוסר איזון הורמונלי. טיפולי פוריות טבעיים כגון דיקור סיני לפוריות יכולים לשמש או כטיפול משלים לטיפולי פוריות קונבנציונליים או כטיפול בפני עצמו.

מחקרים מהשנים האחרונות מראים קשר ברור בין טיפולי דיקור סיני לפוריות לבין אחוזי כניסה גדולים יותר להריון לאחר טיפולי IVF (הפרייה חוץ גופית). אחד מן המחקרים האחרונים שנערך על ידי אוניבריסטת תל אביבי ובית החולים איכילוב מצביע על אחוז משמעותי יותר של נשים שנכנסו להריון בעקבות שילוב של דיקור לפוריות יחד עם טיפולי IVF לעומת נשים שעברו טיפולי IVF בלבד.

אופיר שגב פרימן התמחה בסין בטיפול בבעיות פוריות באמצעות רפואה סינית ושיטה יחודית הנקראת דיקור סיני לפוריות בשיטת דוקטור טאן.
לפגישת ייעוץ עם אופיר שגב פרימן התקשר/י: 03-505-4594
כמו כן בקרו אותנו באת הבית שלנו: https://www.drpriman.co.il

תודה! אתה מוזמן לשתף את הסרטון עם חבריך!

לא אהבת את הסרטון הזה. תודה על שהבעת את דעתך!

נוסף לפני מאת vod-galit
189 צפיות
מחפש מטפל בתחום? כנס לאינדקס מטפלים ויועצים מומלצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן