איך לבחור במאפרת לאיפור קבוע - 10 צעדים לעשות את זה נכון עד 120 סידרת הטיפים לאיכות חיים טיפ 15

התקשרו עכשיו: 09-9577120 או לחצו על הקישור: https://youtu.be/kHcEPeG0JIU
עוד טיפ מהסדרה לאורח חיים בריא יופי ולייף סטייל. ועל מה הפעם? איך לבחור במאפרת לאיפוק קבוע שתבצע את עבודתה באופן מקצועי, תקין ובטיחותי
והיום... אני עונה לאווה מנתניה שחוששת ומתלבטת ואינה יודעת כיצד לבחור במאפרת שתבצע בשבילה איפור קבוע בגבות.
ואקריא את שאלתה: היי אתי, שמי אווה, אני בת 39 ואני מחנכת כיתה ג בבית ספר יסודי. ידוע שהילדים, לא רק שהם נפלאים הם גם אמיתיים מאד ולא פעם העירו בקול ושאלו, "המורה אווי, למה אין לך גבות?" ופעם אחרת דווקא אחד הבנים המליץ לי לצבוע את הגבות עם הטוש שהוא הגיש לי. גם אם זה היה מתוק מצידו, עדיין המבוכה טלטלה אותי ומאז אני מחפשת אחר קוסמטיקאית שמאפרת קבוע, כל אחת משתדלת למכור את מרכולתה וכולן נחמדות, אבל שמעתי על הרבה מקרים בהם הגבות ניראו כמו טפט או כתם חזק על הגבה, שום דבר שהוא טבעי, שום דבר שמראה על עבודה מקצועית. מה עושים? אשמח לקבל ממך מספר עצות.
אוקייי אווה, נגעת בנקודה שמאד כואבת להרבה נשים, במיוחד אלה שחוו ביצוע לא מחמיא של איפור קבוע. ומיד תקבלי את עשרת הדברות או עשרת הצעדים, איך לעשות את זה נכון. אבל לא לפני שנשמע את אות התוכנית. אז אל תלכו לשום מקום.
קליפ
ברוכים הבאים, והנה עשרה צעדים שינחו אותך אווה או כל מי שצופה בווידאו, איך לבחור בבעלת מקצוע שתבצע בשבילכן איפור קבוע נכון ובטיחותי.

אז אחד
איפור קבוע עושים רק אצל מאפרת מקצועית ולהשתדל שהיא ידועה מספיק ובמקום ידוע ומוכר, מהסיבה שאחת כזו לא תסכן את המוניטין שלה ותספק תנאי היגיינה ראויים ותקניים גם לגבי החומרים.
שניים
הבטיחי לעצמך את הזכות להגיע לטיפולים חוזרים, עד לקבלת הגוון או התוצאה הרצוי.
לפחות 4 מפגשים בטווח של מספר חודשים. הקפידי להגיע בזמן ולא לפספס מפגשים. 4 מפגשים, זה מה שנחוץ אצל מאפרת ותיקה ומקצועית
שלש
התעקשי לראות עבודות קודמות של המכון/המאפרת, עבודות אותנטית ולא צילומים מועתקים
ארבע
אם החלטת לבצע גם תוחם או מילוי צבע בשפתיים ובמידה ואת סובלת או סבלת בעבר מפצעי חום -- הרפס --יש לדאוג לפני מילוי או תיחום שפתיים לקבל מרופא עור תכשיר נגד הרפס בשם זובירקס.
חמש
אם את עומדת לפני אירוע חשוב בתקופת הטיפול, קבעי את התור לפחות עשרה ימים לפני האירוע, כדי לאפשר לנפיחות ולאדמומיות להתפוגג.
שש
תיקונים וחיזוקים יש לבצע אחת לשלשה שבועות עד חודש לאחר הטיפול . זה הזמן שבו הגוון מתייצב לחלוטין, אחד. שניים, גם אם הצבע התקלף לאחר ארבעה עד חמישה ימים, עדיין יש צורך להמתין לריפוי הרקמה הפנימית של העור.
שבע
ליתר ביטחון, עדיף להתחיל עם גוון מעט בהיר יותר ובהמשך להכהות במידה ויש צורך.
שמונה
איפור קבוע הוא לא זבנג וגמרנו, זוהי אמנות התלת הצבע לעור, יש להמתין בסבלנות ולהגיע לכל מפגשי חיזוק ועיצוב האיפור.
תשע
יש לוודא שהמקום נקי והיגייני, זהו שם המשחק, למניעת זיהומים. מחט משלך ומכלית צבע שלך, הוא חובה.
10
אל תחסכי כסף, לפחות לא באיפור קבוע. השוק היום מוצף בציוד ובחומרים מהמזרח, מה שמבטיח לך טיפול זול אבל בהחלט לא איכותי ובטיחותי. זכרי... איפור קבוע נשאר למספר שנים והתוצאה האיכותית מאד קריטית להרגשתך ולמראך בשנים הבאות, זה פנים ואת לא יכולה להסתירן.
עשי בדיקת שוק

תודה! אתה מוזמן לשתף את הסרטון עם חבריך!

לא אהבת את הסרטון הזה. תודה על שהבעת את דעתך!

נוסף לפני מאת admin
171 צפיות
מחפש מטפל בתחום? כנס לאינדקס מטפלים ויועצים מומלצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן