נצפו לאחרונה

קוראים בכוחות - מדריך מעשי

פרויקט "קוראים בכוחות" - מדריך מעשי למוטיבציה, להגשמה ולניהול עצמי - להצלחה !
מאת בלה בלייכר ולביא סיגמן

אילו כוחות גורמים לאנשים מסוימים להצלחה, ואילו כוחות אחראים לבריאות פיזית או חוסן נפשי ? אילו כוחות גורמים לאנשים לזוגיות מאושרת וארוכת שנים ? מה הם 22 הכוחות הפנימיים שעומדים בבסיס המימוש העצמי וההצלחה של אנשים כמו ביל גייטס, סטיב ג'ובס, איינשטיין, נפוליאון או קליאופטרה ? מה הם הכוחות שמסייעים בשימור ושיפור מערכות יחסים ? אילו כוחות פנימיים גורמים לאנשים להתעצם, לעבור תקופות קשות, לחוש חוזק פנימי, עוצמה נפשית ורוחנית ולחוות שמחה וסיפוק ?

עד כמה יש בכם כוח ריפוי, הכלה ואיזון ? כמה כוח שיתוף, איחוד ונתינה יש לכם ? האם יש בחייכם איזון בכוח לשנות, בכוח הגמישות, התכנון או השחרור הכוח להגשים את ייעודכם ומאווייכם ? זה הזמן לגלות ולשנות !

כיצד נוכל להבין את רגשותינו הקשורים לכוחות אלה בעזרת ייצוג אמוטיקון מחייך, מחבק או מבולבל כסמלים ארכיטיפיים מודרניים שיעזרו במלאכה, וכיצד דמויות ייחודיות כמו הליצן השוטה, העולם, המרכבה, ואולי גם הירח יסייעו לנו בתהליך התפתחות ייחודי זה כסמלים ארכיטיפיים ?

הספר יאפשר לכם להעזר בשיטה שפיתחנו- "קוראים בכוחות" ולגלות את הכוחות המצויים בכם ובסביבתכם- במשפחה, בזוגיות, בעבודתכם, עם חברים, ביחסים או בארגונים ! אנו מזמינים אתכם להעזר בסט הכלים לפיתוח הכוחות שבכם, לזהות את מפת הכוחות, את נקודות החולשה או העוצמה בכל כוח ולהבין אילו כוחות גורמים לקונפליקטים ואילו כוחות עשויים לסייע לכם לפתור אותם ? ספר אימוני זה שעליו נשקוד בהשקעתכם האדיבה, יסייע לכם לגלות, ליצור ולנהל את הכוחות הגלויים או הנסתרים המצויים בנו או בסביבה הארגונית והחברתית בה אנו עובדים.

הספר יתאר את 22 הכוחות החשובים לכל אדם וארגון על מנת ליצור לעצמו הצלחה במגוון רבדים. הספר יפרט את מגוון הכוחות המהווים את סוד ההצלחה של אנשים רבים ומוכרים- את רכיבי המפתח הסודיים במתכון לשמחה, בריאות והצלחה.

הספר יהיה מדריך מעשי שיכיל כלי אבחון מהירים וידידותיים למשתמש, הנחיות להעצמה ושינוי ומפות כוח ייחודיות אשר באמצעותן כל אחד יוכל לנתח את מערך הכוחות בתחומי חיים שונים.

הספר יציע מגוון עזרים שימושיים ומהנים - הקוראים מוזמנים לשחק משחק של תחזיות בהן יוכלו לבחון אילו כוחות מצויים בחייהם, לאן יובילו אוותם הכוחות האלה ואילו כוחות ליצר בכדי לנבא וליצור לעצמם הצלחה.


תודה! אתה מוזמן לשתף את הסרטון עם חבריך!

לא אהבת את הסרטון הזה. תודה על שהבעת את דעתך!

נוסף לפני מאת admin
189 צפיות
תגיות
בלה בלייכר, לביא סיגמן
מחפש מטפל בתחום? כנס לאינדקס מטפלים ויועצים מומלצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן