נצפו לאחרונה

טיפול בקוליטיס כיבית

קוליטיס כיבית היא מחלת מעי דלקתית כרונית הפוגעת במעי הגס, ומלווה בתסמינים המשפיעים בצורה ניכרת על איכות החיים. שיטות הטיפול במחלה שואפות להפחית את משך הזמן בו היא פעילה, להשרות הפוגה ממושכת ככל הניתן, להקל ולהעלים את התסמינים הנלווים לה, וכך לאפשר למתמודדים עימה את היכולת לנהל חיים תקינים ולשפר את איכותם. טיפול מוקדם ויעיל במחלה מפחית את פעילותה ועשוי להעלים את תסמיניה ואף להפחית את הסיכון לסיבוכים עתידיים ולצורך בניתוחים שונים.
ד"ר איריס דותן, מומחית למחלות דרכי העיכול והכבד, מנהלת השירות לחולים במחלות מעי דלקתיות, במרכז הרפואי תל-אביב, מסבירה על אופן הטיפול במחלה ועל דרכי ההתמודדות עימה.

המרכז הרפואי סוראסקי תל-אביב (איכילוב): https://www.tasmc.org.il

קישורים מועילים:
האגודה לזכויות החולה: https://www.patients-rights.org
העמותה לתמיכה בחולי קרוהן וקוליטיס בישראל: https://www.ccfi.co.il
* * *

מטרתו של סרטון זה, מקצועי ככל שיהיה, הינה לספק מידע בלבד. הוא אינו מתיימר לשמש תחליף לאבחנה, לייעוץ פרטני או לטיפול רפואי מאת איש מקצוע מוסמך. המידע בסרטון מעודכן נכון לתאריך העלאתו לאתר. בנוסף, הוא עשוי לכלול תרגומים לשפות שונות, אלו עלולים לכלול טעויות תרגום. אין להתעלם מייעוץ רפואי פרטני, או לדחות טיפול וייעוץ רפואי, על סמך מידע אשר נצפה, נקרא או נשמע בסרטון זה. הסתמכות על מידע זה הינה באחריותכם בלבד.

תודה! אתה מוזמן לשתף את הסרטון עם חבריך!

לא אהבת את הסרטון הזה. תודה על שהבעת את דעתך!

נוסף לפני מאת vod-galit
138 צפיות
תגיות
קוליטיס כיבית תסמינים, קוליטיס כיבית אבחון, קוליטיס כיבית טיפול
מחפש מטפל בתחום? כנס לאינדקס מטפלים ויועצים מומלצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן