נצפו לאחרונה

גיל המעבר - ראיון עם אילה על הצי קונג הייחודי לנשים

שורשי הצ'י קונג נעוצים במסורת העתיקה של הרפואה והפילוסופיה הסינית, המייצגות יותר משלושת אלפים שנה של ידע וניסיון.

תנועות הצ'י קונג הן פשוטות ללמידה ועם זאת יעילות ביותר בשמירה על הבריאות הפיזית והנפשית. התרגול מועיל ומרפא בעיות של כאבים בשלד ומפרקים, כגון כאבים בכתפיים, בגב, פריצות דיסק, בעיות באגן, בברכיים וכו'. התרגול מטפל בבעיות של יציבה ושיווי משקל. מעבר לכך מטרת התרגול היא להיטיב עם האיברים הפנימיים כגון ריאות, לב, כבד, מעי גס וכו'.

המטרה של סדרת הצ'י קונג הייחודית לנשים היא קידום בריאות האישה, בתקופות השונות בחייה. תנועות הסדרה נאספו על ידי הרופאה הסינית הבכירה, ד"ר Liu Ya Fei, בת למשפחה ידועה של מאסטרים לצ'י קונג. ד"ר ליו יה פיי מנהלת את המרכז לחקר הצ'י קונג בסין, שם צברה ניסיון של עשרות שנים בטיפול ברפואה סינית. תנועות הסידרה לנשים מבוססות על ידע עתיק אותו היא המשיכה לפתח בשנות עבודתה.

סדרת הצ'י קונג לנשים מבוצעת בדגש של נשיות, רכות ויופי ומותאמת במיוחד לרגשות ולתחושות הייחודיות לנשים. התנועות יוצרות הרמוניה המזרימה את אנרגיית החיים (הצ'י) באיברי הגוף הקשורים לפיזיולוגיה הנשית, לתיפקודים ההורמונליים ולאיברים הנשיים באגן. תירגול תנועות הצ'י קונג לנשים נותן מענה לתקופות המחזוריות השונות בחיי האישה: מחזוריות הקשורה למחזור החודשי, אך גם מחזורים גדולים יותר – תקופות של פריון, הריון, לאחר הלידה, גיל המעבר (menopause) ולאחריו.

תודה! אתה מוזמן לשתף את הסרטון עם חבריך!

לא אהבת את הסרטון הזה. תודה על שהבעת את דעתך!

נוסף לפני מאת vod-galit
66 צפיות
תגיות
גיל המעבר תסמינים, גיל המעבר אבחון, גיל המעבר טיפול
מחפש מטפל בתחום? כנס לאינדקס מטפלים ויועצים מומלצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן