נצפו לאחרונה

אלונה שכטר וד'ר ירון ריסין - הכל על הגדלת חזה

https://www.pitronotrefua.co.il/הגדלת-חזה

החזה הנשי מהווה את אחד מהגורמים הנשיים הבולטים בגוף האישה. החזה הנשי היווה משחר ההיסטוריה האנושית מוקד התעניינות ליצירה האמנותית ומוקד משיכה לגברים. באופן טבעי, ברבות השנים הפך החזה לסמל של נשיות ומקור לגאווה וביטחון עצמי. לא כל הנשים נולדו עם חזה מושלם. חלקן נולדו עם חזה קטן, לחלקן חזה נפול וחלקן רוצות היו חזה גדול ומלא יותר. לחזה קטן או נפול יש השפעה רבה על הביטחון העצמי של האישה והדימוי הנשי שלה.

למזלנו, הגדלת החזה ו/או הרמתו הפכה לדבר שכיח ופשוט יחסית הודות להתקדמות הרבה של הכירורגיה הפלסטית. לאחר ניתוח הגדלת חזה, ניתוח פשוט יחסית, תוכלי לחזור הביתה עוד באותו היום ותוכלי לחזור לחיים הרגילים תוך שבועות ספורים.

הגדלת החזה אינה תהליך רפואי סתמי אלא תהליך רפואי המעצב מחדש את גופך. היות וכך משלב התהליך, מעבר להיבטים הרפואיים, מרכיב חשוב של עיצוב, מרכיב אומנותי. גודל השתלים וצורתם חייבים להתאים בצורה מושלמת לגוף האישה על מנת להשלים אותה ולהחמיא לה.

שדיים התואמים את גוף האישה, אישיותה ודרך חייה הם מה שאנו מכנים "אמנות היופי".

כמו כל פרוצדורה רפואית, שכיחה ככל שתהיה, קיימים סיכונים רפואיים או אסתטיים. על כן לפני קבלת ההחלטה חשוב לבחור רופא-מנתח פלסטי בעל ניסיון רב בתחום, מוניטין חיובי ובעל אתיקה גבוהה. פלסטיקאי מומחה ומיומן יתאים לך בצורה מושלמת את גודל החזה ואת צורתו ויזהה מראש כשלים וסיכונים אפשריים.

ד"ר ירון ריסין, אלונה שכטר ו"פתרונות רפואה" רכשו לעצמם שם בעקבות האתיקה ללא פשרות, האיכות הגבוהה של הניתוח ותהליך ההחלמה, השירות האישי ותשומת הלב ללא תחרות והראייה הכוללת שלך ושל צרכייך.

היות ואנו מקיימים מערכת יחסים ארוכת טווח עם לקוחותינו, מדיניות המחירים שלנו היא נוחה וגמישה ומאפשרת לכל אחת להגשים את חלומה, עכשיו.

נשמח להיפגש איתך בקרוב ולהגשים את חלומך.

- היכנסי לכאן: הגדלת-חזה/https://www.pitronotrefua.co.il
- נציגת השירות של "פתרונות רפואה" תיצור עמך קשר לקביעת פגישת ייעוץ -עם ד"ר ירון ריסין, בהתאם לנוחיותך וללא כל התחייבות.
- בעת הפגישה עם ד"ר ירון ריסין תתבצענה מדידות ותוכלי לספר על חלומך, כמו כן תיחשפי לאפשרויות ותוכלי לבחור בזאת המתאימה לך יותר.
- כבר עם תום הפגישה תוכלי לתאם תור לניתוח שישנה את חייך.הקליניקה: יגאל אלון 96 כניסה A קומה 1. תל אביב. טלפון: 1800-210-210
אתר: www.pitronotrefua.co.ilאנו עושים מאמץ רב כדי לשמור על לקוחות החברה וזאת החל ממבצעים שונים הכוללים: הנחות, ימי עיון, מתנות, עדכון שוטף על טיפולים חדישים -- לחברי המועדון בלבד ולחברי דף הפייסבוק https://www.facebook.com/pitronotrefua/info


Компания "Алoна Шехтер и доктор Рисин " имеющая богатый опыт и репутацию, обеспечивает решение проблем в области эстетики, пластической хирургии, а также разнообразныx медицинскиx проблем. Некоторые проблемы могут быть решены путём неинвазивного лечения, другие могут быть решены с помощью хирургического вмешательства.

Консультации, рекомендации соответствующего врача, постоянное наблюдение за ходом лечения и восстановления -такое вы найдёте только у Алoны Шехтер и докторa Рисинa.
Цены и условия оплаты удобны и доступны для всех.

תודה! אתה מוזמן לשתף את הסרטון עם חבריך!

לא אהבת את הסרטון הזה. תודה על שהבעת את דעתך!

נוסף לפני מאת vod-galit
159 צפיות
מחפש מטפל בתחום? כנס לאינדקס מטפלים ויועצים מומלצים מבית אלטרנטיבלי
הקלד שם, או לחץ כאן